invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

elektrický skútr RASCAL VISION - cena - 64.900,- Kč , REPASOVANÝ

elektrický skútr RASCAL VISION Elektrický skútr RASCAL VISION je určen pro těžší a náročnější uživatele. Se svou nosností 204 kg dle výrobce, tak patří do absolutní špičky. Tomu je tedy přizpůsoben i rám, motor a brzdy.
Je to moderní nový skútr s nezávislým zavěšením předních kol. Zadní kyvná vidlice je osazena na masivním centrálním tlumiči. Díky hmotnosti a nastavení tuhosti předních tlumičů tak je tento skútr velmi pohodlný na nerovné cesty kdy přejezdy přes kameny nebo cesty plné výmolů se zvládne bez poskakování jako je tomu u menších čtyřkolek.
Na kyvné zadní nápravě je motor o výkonu 1,2 kW, který přenáší výkon do převodovky s diferenciálem. Výrobce zvolil velice vhodný převodový stupeň, tzn. že vozík vyjede i větší stoupání. HYDRAULICKÉ KOTOUČOVÉ ZADNÍ BRZDY jsou tak zcela něčím vyjímečným, výrobce myslel tedy na bezpečnost. Pro běžné používání je motor osazen automatickou elektromagnetickou brzdou. Kompletní osvětlení je v provedení LED, tzn. minimální spotřeba energie z akumulátorů.

Masivní informační diplej ukazuje nájezd motohodin, aktuální teplotu a stav baterií. V nouzovém režimu ukazuje i číslo chyb. Dále se u těchto vozíků dají vysunovat područe. Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagnetickou brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.
Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Sedačka je též regulovatelná i v podelné ose, je vybavena regulovatelnými područemi a dá se lehce vyjmout pro převoz ve voze. Opěrák se dá též regulovat.
Řídítka se dají regulovat dle potřeb nebo se dají zcela zklopit pro převoz ve voze. Vozík má tlumiče a péra na všech kolech. Volbou tohoto vozíku uživatel získá krásný, velmi kvalitní stroj, se kterým se nemusí bát vyjet do přírody.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. V ceně je záruka po dobu 12 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

elektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISIONelektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISIONTechnická data RASCAL VISION

- nosnost 204 kg
- motor 24V/1200W
- stoupání 10 st - max nosnost 190 kg
- hmotnost - 134 kg (s bateriemi 75Ah)
- ovládání pomocí palců na levé nebo pravé straně řídítek
- ukazatel stavu akumulátorů na dipleji
- houkačka
- startování na klíček
- LED osvětlení pro večerní provoz
- rychlost -12km/h
- dojezd za ideálních podmínek cca 45 km (standartní nové baterie 75Ah)
- regulovatelná řídítka
- mód NEUTRAL pro manipulaci s vozíkem
- otočná sedačka o 360°
- regulace područí
- regulace úhlu opěráku

průměr zadní kol - 40 cm

průměr předních kol - 35 cm


ROZMĚRY:

délka - 154cm
šířka - 72cm
výška - 1,4m
světlá výška - 12cm

PRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBYinfračervené panely