invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

seniorský elektrický vozík SOLO 120 - repasovaný záruka 12 měsíců, cena 29.900,-Kč


invalidní tříkolka SOLO 120zadní pohled

invalidní tříkolka SOLO 120
řídítka s ovládacím panelem

invalidní tříkolka SOLO 120
důmyslně vyřešené spínání blinkrů

invalidní tříkolka SOLO 120
přední pohled

invalidní tříkolka SOLO 120osvěllená tlačítka a displej

invalidní tříkolka SOLO 120
velká zadní kola

invalidní tříkolka  SWIFTTříkolka SOLO 120 (3) je vrcholovou tříkolkou tohoto dánského výrobce. Tento skútr se od běžných skútrú liší v provedení a praktičnosti použití jednotlivých funkcí skútru. Rozebereme dále.
Určen je pro těžší uživatele i podmínky. Konkurečními vozíky jsou PRIDE LUNA, WINNERSTERLING XS, tento má však kromě dánského rodokmenu i některé velmi praktické vychytávky:

Jako jediný z nabídky konkurenčích výrobků má tento model skutečný TEMPOMAT.TEMPOMAT -tento skútr má skutečný tempomat jako známe z automobilů a funguje velice jednoduše . Při dosažení požadované rychlosti se zmáčkně tlačítko CRUISE CONTROL a může se pustit páčka, aktivace tempomatu je ohlášena pípnutím a na displeji se rozsvítí nápis CRUISE CONTROL. Pro deaktivaci stačí zmáčknout opět plynovou páčku. Praktické využití je v tom, že řidič nemusí mít ruku pouze v jedné poloze.

Podsvětlený ovládací panel

Panelu s řídítky dominuje velký displej, který zobrazuje základní informační parametry - clekové počátadlo najetých km, denní počítadlo, datum a čas a systémové informace. Dále jsou na panelu dominantní tlačítka pro rychlst jízdy (1-3) klakson, zapnutí a vypnutí světel, zpátečka, tlačítko aktivace tempomatu, výstražný trojúhelník a a velké červené tlačítko pro aktivací nouzové brzdy. Všechna tato tlačítka jsou velmi efektně podsvětlena, uživatel tak nemusí tápat ve tmě. Jako praktický se nám jeví ukazatel stavu baterií, který je signalizován LED diodami v 10ti stupních, kdy poslední tři stupně svítí červeně, ostatních sedm zeleně. Dobrě viditelné je to i na přímém svitu. Rychlosti jsou nastavitelné v základních třech stupních zmáčknutím daného tlačítka 1,2 nebo 3 dle požadované rychlosti. Na stupeň č. 3 skútr jede rychlostí 18km/h. Stupeň 1 je nastaven 0-4km/h, stupenň 2 je nastaven 4-9km/h, třetí stupeň je nastaven na 9 - 18km/h.

Další vychytávkou je spínání blinkrů - směrových světel. Výrobce umístil spínače přímo do řídítek (viz foto) , praktické je to v tom, že se palcem jenom ťukne a blinkr se zapne - spínače jsou na levé i pravé straně.
Přidávání plynu se provádí klasicky, tzn. mačkáním páčky na levé nebo pravé straně. Pro zpátečku se zmáčkne tlačítko se šipkou zpět. Skútr brzdí automaticky puštěním plynové páčky.
Celý sloupek se dá naklopit dle aktuální potřeby uživatele.

Vzduchová sedačka je regulovací ve všech směrech. Dá se otočit kolem své osy pro snadné nasedání osob, dá se posouvat v podélné ose, samozřejmostí je nastavení loketních opěrek a nastavení úhlu opěráku.

Nouzová brzda

Skútr je vybeven tlačítkem pro nouzové zastavení. Po stisknutí se skútr zastaví, sami se zapnou blinkry a na displeji se zobrazí nápis EM STOP.

Jako vychýtavka je nastavování výšky sedu. Pod sedačkou je páčka, která při zmáčknutí zmáčkne píst regulující výšku sedačky, je to velmi praktické. Sedačka se sveze i s uživatelem dolu nebo nahoru.

Výška sedu se tak dá nastavit v rozmězí 42 - 50cm.

Sedačka rozměry

hloubka sedu - 44cm
šíře sedu - 48cm
výška sedu - 42 - 50cm

Motor

O pohon se stará motor Forza o výkonu 800W. Na motoru je osazena převodovka s diferenciálem.

K vozíků se standartně dodává automatická nabíječka, nákupní košík vpředu.
Jako volitelné příslušenství nabízíme:
- 12V zásuvka
- uzamykatelný box
- držák na francouzské hole
- digitální tachometr
- ochranný kryt na vozík

Námi nabízená základní záruční lhůta je 12 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je záruční a pozárušní servis a zákazníka nebo v servisním centru.

Technická data

- délka - 140 cm
- šířka - 64 cm
- hmotnost 96kg (bez baterií)
- nosnost - 160kg
- rychlost 18km/h
- ideální dojezd - 70 km
- elektromagnetická brzda
- mód neutral
- blinkry
- otočná sedačka s područemi
- regulace opěráku
- regulace v podélné ose
- baterie - 75Ah x2 s možností 2x 93Ah

PRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBYinfračervené panely