invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

Elektrická tříkoka STELRING ELITE XS - cena 25.900,-Kč

invalidní vozík shoprider natureurčení:
S tímto anglickým vozíkem můžete jezdit nejenom po zpevněných cestách, ale zvládne i přejezdy přes polní cesty, můžete se vydat bez problémů do přírody, krásně zvládá jízdu i v zimě na sněhu . Je to silný vozík s motorem 600W a spadá tak do kategorie větších silnějších tříkolek. Jeho mladší brácha - Sterling elite 3 je pro menší a lehčí uživatele.

Je tedy vhodný na vesnici a pro těžší uživatele. Díky vyšší rychlosti z naší nabídky vozíků se můžete vydat i na vzdálenější výlet, jezdí totiž až 18km/h. Ideální je určení na vesnici, kdy potřebujete na zahrádku nebo za sestrou do sousední vesnice. Jako každá invalidní tříkolka tak i tento vozík otočíte téměř na místě - rejd skoro 180°.

Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.

Sedačka je opět velmi kvalitní s regulací úhlu opěráku, úhlu područí, regulací bederní pátře a navíc je sedačka vybavena i regulací v podélné ose. Je otočná o 360° s aretací po 90°stupních. Sedačka se dá velmi lehce vyjmout.
Řídítka se dají velmi lehce držet, zatáčení je perektní s obrovským rejdem. Řídítka se dají sklopit až na akubox což je výborné pro převoz ve voze.

Nyní nově nabízíme možnost nastavení řídící jednotky dle Vašich požadavků. To znamená, že můžete mít vozíky dynamičtější, kdy bude rychleji akcelerovat, rychleji brzdit, bude podstatně živnější na reakce. Tuto variantu doporučujeme uživatelům, kteří nemají problémy s reakční dobou. Oproti tomu pro uživatele, kteří již potřebují "línější reakce" můžeme nastavit řídící jednotku, podle těchto požadavků. Pro nastavení řídící jednotky požadované vlastnosti sdělte při objednávce.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. Samozřejmostí je servis. Základní záruka činí 12 měsíců.


invalidní vozík shoprider nature invalidní vozík shoprider nature invalidní vozík shoprider nature invalidní vozík shoprider natureinvalidní vozík shoprider nature invalidní vozík shoprider nature
balíčky k vozíku

Technická data Winner:

-nosnost 125 kg
- velmi jednoduché intuitivní ovládání
- blinkry
- ukazatel stavu akumulátorů
- houkačka
- osvětlení pro večerní provoz
- 100% stability při 15°ve všech směrech
- rychlost až 18km/h
- regulovatelná řídítka
- mód NEUTRAL pro manipulaci s vozíkem
- váha s bateriemi 50 Ah - 110kg
- váha bez baterií - 88 k g

- dojezd s novými bateriemi 75Ah -60km

Rozměry:

délka - 1380mm
šířka - 670mm
světlá výška -17cm
zadní kola - 330mm
přední kolo - 255mm

optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2017 BOGO GROUP | powered by ABi |